menu

II Turniej Mistrzostw Powiatu oraz Gminy Szczytno w Jujitsu Katana–Cup II

2017-01-16 13:07:33 (ost. akt: 2017-01-16 13:25:36)

W sobotę 14 stycznia 2017 roku na hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 im. Sobieskiego w Szczytnie odbył się drugi turniej Mistrzostwa Powiatu oraz Gminy Szczytno w jujitsu Katana–Cup II, któremu patronował Starosta Powiatu Szczycieńskiego Jarosław Matłach oraz Wójt Gminy Szczytno Sławomir Wojciechowski. Organizatorem był miejscowy klub jujitsu Szczycieńskie Stowarzyszenie Sportów Walki i Rekreacji Katana oraz Powiatowe Centrum Sportu. W pierwszej części turnieju zaprezentowały się maluszki z miejscowych przedszkoli pod Topolą, Kubusia Puchatka oraz Fantazji, które rywalizowały w fan jujitsu. W turnieju najmłodszych rywalizowano w 8 kategoriach. Zawody najmłodszych były okazją do pokazania że jujitsu można zacząć trenować od najmłodszych lat i świetnie się bawić uprawiając ten sport. Natomiast w głównym turnieju wystartowało 120 zawodników z dziesięciu klubów, którzy także zacięcie walczyli o miejsca na podium.
Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymali zasłużone dyplomy, medale i drobne upominki.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Wyniki zawodów:
Przedszkolaki
-23 kg
1. Liliana Rożek – Topola
2. Iga Manys – Topola
3. Zosia Pawłowska – topola
-19 kg
1. Barbara Orzoł –Kubuś
2. Anna Kacprzak –Kubuś
3. Anna Zaborowska – Kubuś
4. Anna Wysocka – Topola
-20 kg
1. Tomasz Kacprzak – Kubuś
2. Szymon Leska – Kubuś
3. Maciej Płocharczyk Topola
- 18 kg
1. Filip Sylwestrzak – Fantazja
2. Mateusz Lisiewicz Topola
-23 kg
1. Mikołaj Mackiewicz Kubuś
2. Jakub Samsel kubuś
3. Dominik Filipowicz Kubuś
4. Franciszek Szczerbo Kubuś
-22kg
1. Michał Węglewski Topola
2. Wiktor Stolarczyk Kubuś
3. Mateusz Sienkiewicz Kubuś
4. Kacper Olbryś Topola
-19 kg
1. Marcel Kobylas Kubuś
2. Bartosz Taradejna kubuś
+30 kg
1. Maciej Groszewski Topola
2. Amelia Groszewska Topola
-----------------------------------------------------
waga do 60 rocznik 2002
1. Paweł Wróbel nippon Olsztyn
1. Maciej Dębowski nippon Olsztyn
2. Daniel Wenderlich Czarny orzeł
Waga Open 2002-2000
1. Michał Chiliński pająk
2. Zuzanna Kania Katana Szczytno
3. Kacper Normantowicz pająk Olsztyn
4. Michał Pióro Ruda

2005-2004 waga do 60
1. Natalia Komorowska czarny orzeł
2. Zuzanna Królak Grappler Mińsk mazowiecki
3. Martyna Dudkiewicz Ruda
2004-2002 waga 55 kg
1. Zuzanna Kania katana Szczytno
2. Wiktor Dodajewski gwardia Szczytno

2004-2003 -42 kg
1. Zosia Rykowska Gwardia
2. Julia Komorowska Czarny orzeł
3. Kuba Pytkowski Grappler
2004-2002 +65 kg
1. Jonasz Krzysztonek gwardia Szczytno
2. Olek Thoene katana Szczytno
3. Mateusz Piórkowski Czarny orzeł
2003-2002 -52kg
1. Wiktor Nasierowski katana Szczytno
2. Mateusz Sobiech Czarny orzeł
3. Michał Pióro Ruda
4. Filip Olszewski Czarny orzeł
2003-2002 – 50 kg
1. Martyna Mróz gwardia Szczytno
2. Paulina Królak Grappler Mińsk Mazowiecki
3. Patrycja Pląsek grappler Mińsk Mazowiecki
4. Martyna bodecka grappler Mińsk Mazowiecki
2010 -30 kg
1. Igor Szewczak katana Szczytno
2. Kacper Arabasz Bersekers team Olsztyn
3. Kamila Suprynowicz pająk Olsztyn
2010 - 28 kg
1. Tymek Stelmach gwardia Olsztyn
2. Igor Żebrowski katana Szczytno
3. Jarek Bodecki grappler Mińsk Maz
4. Ignacy Stachula katana Szczytno
2005-04 -37
1. Bartek Osuch grappler Mińsk Mza
2. Janek Hurnicki katana Szczytno
3. Karol Krzeszewski Czarny orzeł
2006-05 -38 kg
1. Kukliński Bartosz gwardia Szczytno
2. Mateusz Pióro Ruda
3. Filip Kosut grappler Mińsk Mazowiecki
4. Maruszewski Karol gwardia Szczytno
2006-05 -35
1. Wiktoria Ruść pająk Olsztyn
2. Ola Zakrzewska grappler Mińsk Mazowiecki
2005-04 - 62 kg
1. Radek Wiciak gwardia
2. Igor Szatkowski katana
2005-2004 – 52
1. Anna Mórawska grappler Mińsk Maz
2. Monika Trzcińska czarny orzeł
3. Wiktoria Klepacka grappler Mińsk Maz
4. maja Rykowska gwardia Szczytno
2005-04 - 50 kg
1. Damian Srebrzyński katana Szczytno
2. Adam Freń Bersekers Team Olsztyn
3. Tomasz Wiktowski katana Szczytno
2007-06 +65
1. Piotr Szewczak katana Szczytno
2. Kinga Kwiatkowska Czarny orzeł
2007 - 50 kg
1. Antek Skowroński Katana Szczytno
2. Olek Mróz gwardia Szczytno
3. Tymoteusz Szczebiot Nippon Olsztyn
2007-06 -42kg
1. Gaspar Święciński katana Szczytno
2. Filip Karkotka gwardia Olsztyn
3. Kuba Jęda grappler Mińsk Mzaowiecki
2006 - 33kg
1. Adam Mozol gwardia Olsztyn
2. Karol Pawelec nippon Olsztyn
2007-06 26 kg
1. Ola Jędruszka nippon Olsztyn
2. Natalia Wolińska grappler Mińsk Mazowiecki
3. Lisa Pogocka pająk Olsztyn
4. Olga Drzewiecka nippon Olsztyn
2008-07 -28 kg
1. Robert Ruść pająk Olsztyn
2. Lena Sierak katana Szczytno
3. Damian Wieczorek grappler Mińsk Maz
4. Weronika Kornatowska katana Szczytno

2010-09 -22kg
1. Puchała Łukasz nippon Olsztyn
2. Natasza Szukiewicz gwardia Olsztyn
3. Ksawery Ochenkowski katana Szczytno
4. Mateusz Sienkiewicz katana Szczytno
2009-08 -22 kg
1. Wysocki Piotr gwardia Olsztyn
2. Michał Szukiewicz gwardia Olsztyn
3. Daria Pohulajewska katana Szczytno
4. Eryk Cudnoch katana Szczytno
2010-09 -26 kg
1. Aniela Kędziora pająk Olsztyn
2. Weronika Wierzbowska Bersekers Team Olsztyn
2010-2011 -20 kg
1. Tomek Kacprzak katana Szczytno
2. Marcel Kobylas katana Szczytno
2011 – 18 kg
1. Karol Budnik Nippon Olsztyn
2. Filip Sylwestrzak katana Szczytno
3. Wiktor Wróblewski nippon Olsztyn
2008 - 50 kg
1. Eryk Kryszałowicz katana Szczytno
2. Maciej Niedziałek Bersekers Team Olsztyn
3. Olek Brakoniecki katana Szczytno
4. Michał Zaorski katana Szczytno
2009-08 - 42 kg
1. Ernest Waszczuk katana Szczytno
2. iwan Nowyk grappler Mińsk Maz
3. Dominik Orzoł katana Szczytno
2009 -26 kg
1. Paweł Kiełpiński nippon Olsztyn
2. Marcin Błaszczak katana Szczytno
3. Paweł Bałdyga nippon Olsztyn
4. Fabian Michalski Czarny orzeł
2008 -33 kg
1. Igor Mączewski nippon Olsztyn
2. Mariusz Wysocki nippon Olsztyn
3. Olek Kołodziejski katana Szczytno
2007 -30 kg
1. Antek Rosa grappler Mińsk Maz
2. Andrzej Frankiewicz grappler Mińsk Maz
3. Marcel Malon katana Szczytno
4. Krystian Woliński grappler Mińsk Maz
2007 -40 kg
1. Tymek Stachula katana Szczytno
2. Alex Sitek grappler Mińsk Maz
3. Czosnek mateusz nippon Olsztyn
2008-07 38 kg
1. Kuba Koźlicki gwardia Szczytno
2. Bartosz Cieśla pająk Olsztyn
3. Antek Sikorski grappler Mińsk Mazowiecki
2008-07 36 kg
1. Oliwier Staniszewski Arahion Biskupiec
2. Colin Ludwiczak pająk Olsztyn
3. Mikołaj Żarnoch gwardia Szczytno

2006 -46kg
1. Karolina Kamińska pająk Olsztyn
2. Natalia Dodajewska gwardia Szczytno
2008-07 -38 kg
1. Alicja Krzeszewska czarny orzeł
2. Antonina Stelmach gwardia Olsztyn
3. Ola Hurnicka katana Szczytno
4. Wiktoria Gniado Ruda
Drużynowo :
1. Katana Szczytno 92 pkt
2. Grappler Mińsk Mazowiecki 51 pkt
3. Nippon Olsztyn 42 pkt
4. Gwardia Szczytno 37 pkt
5. Rolling Spider Olsztyn 32 pkt
6. Czarny Orzeł Lipno 28 pkt
7. Gwardia Olsztyn 24 pkt
8. Bersekers Team Olsztyn 12 pkt
9. Jujitsu Ruda 9 pkt
10. Arachion Biskupiec 4 pkt

Punkty liczone do drużynówki 4 – 1 miejsce, 3 – 2 miejsce, 2- 3 miejsce, 1 – 4 miejsce