menu

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Szczytno

2022-05-26 05:49:16 (ost. akt: 2022-05-26 05:50:30)
avatar piłka

21 maja 2022 r. w godzinach wieczornych na Orliku w Lipowcu odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Szczytno. Wzięło w nim udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy: GRUPA 1 (TYLKO FUTBOL – Rudka, Coco Jambo, Dzordan Team, Tiger Wały) i
GRUPA 2 (Wichura Lipowiec, Rozogi, Czeczenia Małdaniec, Wariaty). Pierwsze miejsce zajął zespół Tiger Wały pokonując w finale TYLKO FUTBOL (Rudka) 2:1. W meczu o trzecie miejsce Rozogi pokonały Czeczenię Małdaniec dopiero po serii rzutów karnych 2:0. Najlepszym strzelcem został Karol Stań (Rozogi), najlepszym bramkarzem Amadeusz Sęder (Rozogi), najwszechstronniejszym zawodnikiem Damian Lech (Czeczenia Małdaniec). Oprócz pucharu, medali i statuetek Gmina Szczytno zapewniła poczęstunek z grilla i wodę dla wszystkich uczestników. Zawody były wspaniałą formą integracji i rywalizacji pasjonatów piłki nożnej.