menu

Otwarte Mistrzostwa Powiatu oraz Gminy Szczytno w Ju-Jitsu

2016-02-23 12:08:11 (ost. akt: 2016-02-23 14:25:52)









20 lutego 2016 r. w Szkole Podstawowej w Rudce odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego oraz Gminy Szczytno w Ju-Jitsu. Organizatorem zawodów był Klub Katana Szczytno pod patronatem Wójta Gminy Szczytno Sławomira Wojciechowskiego oraz Starosty Powiatu Szczycieńskiego Jarosława Matłach.
W zawodach wzięło udział 7 klubów oraz dzieci z przedszkoli.
W zawodach rywalizowało 160 chłopców i dziewczynek. Wszyscy zawodnicy otrzymali zasłużone dyplomy, medale i drobne upominki.

Wyniki Mistrzostw Powiatu Szczycieńskiego oraz Gminy Szczytno w Ju-Jitsu Rudka 20.02.2016 r.

Dzieci przedszkolne
Dziewczynki 19 kg
1. Klaudia Łomniak
2. Matylda Kozłowska
3. Anna Kacprzak
Dziewczynki – 30 kg
1. Julia Dumańska
2. Julia Berkowska
3. Maja Koczkodan
Dziewczynki – 17 kg
1. Julia Borkowska
2. Natalia Baranowska
3. Laura Krzemińska
4. Ania Zaborowska
Dziewczynki – 24 kg
1. Hania Smulska
2. Hania Staszewska
Dziewczynki – 22 kg
1. Urszula Rudkowska
2. Liliana Rożek
Dziewczynki – 20 kg
1. Anastazja Prokop
2. Anna Kacprzak
3. Lena Rzepczyńska
4. Zosia Pawłowska
Chłopcy – 21 kg
1. Jakub Samsel
2. Wiktor Stolarczyk
3. Kacper Pawelec
4. Aleksander Kobik
Chłopcy – 17 kg
1. Jakub Orzoł
2. Marcel Rudnik
3. Michał Dawidczyk

Chłopcy -20 kg
1. Tomasz Kacprzak
2. Eryk Cudnoch
3. Maciej Krasula
4. Wojciech Bondaruk
Chłopcy – 18 kg
1. Szymon Leska
2. Kacper Czarnota
3. Marcel Kobylas
Chłopcy – 26 kg
1. Igor Szewczak
2. Wiktor Kozak
Chłopcy + dziewczynki open
1. Wiktoria Kobylas
2. Maciej Groszewski
3. Igor Szewczak
4. Wiktor Kozak
Turniej dzieci i młodzieży
Chłopcy 2010r. -21 kg
1. Tomasz Kacprzak Katana Szczytno
2. Marcel Kobylas Katana Szczytno
3. Kacper Czarnota Katana Szczytno
Chłopcy 2010-2009 -26 kg
1. Igor Szewczak Katana Szczytno
2. Kuba Rozbiecki Katana Szczytno
3. Teodozjusz Kosikowski Nippon Olsztyn
Chłopcy 2008 -26 kg
1. Antek Witkowski Katana Szczytno
2. Robert Ruść Spider Olsztyn
3. Olek Kołodziej Katana Szczytno
4. Jakub Pawelec Nippon Olsztyn
5. Kostek Witkowski Katana Olsztyn
Chłopcy 2010-2009 - 22 kg
1. Michał Baszyński nippon Olsztyn
2. Filip Kozłowski nippon Olsztyn
3. Łukasz Pochwała Nippon Olsztyn
4. Eryk Cudnoch Katana Szczytno
Chłopcy 2009 – 32 kg
1. Michał Szczepanik Spider Olsztyn
2. Igor Mączewski Nippon Olsztyn
3. Mariusz Wysocki Nippon Olsztyn
4. Szymon Burdzisz Nippon Olsztyn
Dziewczynki 2009 – 22 kg
1. Aleksandra Wojnicz Spider Olsztyn
2. Blanka Rembkowska Jujitsu Ruda
3. Nikola Hołud Katana Szczytno
Dziewczynki + chłopcy open 2009 r
1. Amelia Białobrzeska Spider Olsztyn
2. Kuba Rozbiecki Katana Szczytno
3. Zosia Dębowska Katana Szczytno
4. Weronika Kornatowska Katana Szczytno
5. Olga Drzewicka Nippon Olsztyn
Chłopcy 2008 – 23 kg
1. Patryk Kesller Grappler Mińsk
2. Krzysztof Całka Katana Szczytno
3. Błażej Woźnica Grappler Mińsk
4. Marcin Błaszczak Katana Szczytno
Chłopcy 2008 – 33 kg
1. Colin Ludwiczak Spider Olsztyn
2. Kamiński Robert Nippon Olsztyn
3. Mikołaj Czarnoch Gwardia Szczytno
4. Olek Samsel Gwardia Szczytno
Chłopcy 2007 – 30 kg
1. Marcel Malon Katana Szczytno
2. Andrzej Frankiewicz Grappler Mińsk
3. Mateusz Kamiński Nippon Olsztyn
Chłopcy 2007 -36 kg
1. Filip Karkotka Gwardia Szczytno
2. Bartek Jumprych Spider Olsztyn
3. Przemek Pląsek Grappler Mińsk
4. Mikołaj Siekierski Katana Szczytno
Chłopcy 2007-2006 -26
1. Michał Mrozowicz Nippon Olsztyn
2. Marcel Malon Katana Szczytno
3. Andrzej Frankiewicz Grapprel Mińsk
Chłopcy 2007 – 25 kg
1. Borys Hałuszka Spider Olsztyn
2. Krystian Woliński Grappler Mińsk
3. Oliwier Szczęsny Grappler Mińsk
4. Damian Wieczorek Grappler Mińsk
5. Tymon Tsynkiel Nippon Olsztyn
Chłopcy 2007 – 27 kg
1. Robert Ruść Spider Olsztyn
2. Filip Tkaczyk Nippon Olsztyn
3. Antek Baranowski Nippon Olsztyn
Chłopcy 2007-2006 +47 kg
1. Piotr Szewczak Katana Szczytno
2. Olek Mróz Gwardia Szczytno
3. Kuba Hołod Katana Szczytno
4. Olek Brakoniecki Katana Szczytno
Chłopcy 2007 – 33 kg
1. Tymoteusz Stachula Katana Szczytno
2. Mikołaj Chodań gwardia Olsztyn
3. Kuba Kozicki Gwardia Szczytno
Dziewczynki 2007 – 25 kg
1. Ola Jędruszczak Nippon Olsztyn
2. Magda Olszewska Nippon Olsztyn
3. Natalia Woliński Grapplier Mińsk
Dziewczynki 2006 -36 kg
1. Agata Wróbel Nippon Olsztyn
2. Wiktoria Ruść Spider Olsztyn
3. Zosia Zasowska Grappler Mińsk
Chłopcy 2006 -40 kg
1. Gaspar Święciński Katana Szczytno
2. Max Strauss Gwardia Olsztyn
3. Antek Skowroński Katana Szczytno
4. Alex Sitek Grappler Mińsk
5. Paweł Adamczyk Grappler Mińsk
Chłopcy 2006 -30 kg
1. Antek Rosa Grappler Mińsk
2. Bartosz Zysk Nippon Olsztyn
3. Błażej Pogód Katana Szczytno
4. Nataniel Roczeń Katana Szczytno
5. Jabłoński Artur Nippon Olsztyn
Chłopcy 2006 -27 kg
1. Adam Mozol Gwardia Olsztyn
2. Karol Pawelec Nippon Olsztyn
3. Filip Kosut Grappler Mińsk
4. Antek Sikorski Grappler Mińsk
Chłopcy 2005-04 – 40 kg
1. Janek Wieczorek Jujitsu Ruda
2. Dawid Krajewski Gwardia Olsztyn
3. Kuba Pytkowski Grappler Mińsk
4. Emil Verjanc Jujitsu Ruda
Chłopcy 2004 -05 + 40 kg
1. Bartosz Kukliński Gwardia Szczytno
2. Damian Srebrzyński Katana Szczytno
3. Gabriel Samsel Gwardia Szczytno
Chłopcy 2005 + 50 kg
1. Igor Szadkowski Katana Szczytno
2. Krzysztof Zaorski Katana Szczytno
3. Maciej Pokniewski Katana Szczytno
Chłopcy 2005 – 50 kg
1. Olaf Ostaszewski Katana Szczytno
2. Kuba Pietkiewicz Jujitsu Ruda
3. Olek Zasowski Grappler Mińsk
Dziewczynki 2004-05 + 40 kg
1. Wiktoria Klepacka Grappler Mińsk
2. Sara Sękowska Grappler Mińsk
3. Zuzanna Królak Grappler Mińsk
4. Iza Kobza Jujitsu Ruda
Dziewczynki 2004-05 – 40 kg
1. Natalia Sasin Jujitsu Ruda
2. Kamila Gryz Jujitsu Ruda
3. Oliwia Kowalewska Nippon Olsztyn
Dziewczynki 2005 – 38 kg
1. Maja Rykowska Gwardia Szczytno
2. Karolina Kamińska Spider Olsztyn
3. Natalia Bakuła Jujitsu Ruda
4. Patrycja Górecka Jujitsu Ruda
Chłopcy 2003 – 50 kg
1. Wiktor Dodajewski Gwardia Szczytno
2. Michał Pióro Jujitsu Ruda
3. Kuba Adamczyk Grappler Mińsk
Chłopcy 2003 +50 kg
1. Maciej Dębowski Nippon Olsztyn
2. Kamil Zapadka Katana Szczytno
3. Konstanty Cyran Grappler Mińsk
Chłopcy 2002 – 50 kg
1. Wiktor Naierowski Katana Szczytno
2. Radosław Kinicki Nippon Olsztyn
3. Paweł Wróbel Nippon Olsztyn
Dziewczynki 2003 -40 kg
1. Anna Mórawska Grappler Mińsk
2. Martyna Bodecka Grappler Mińsk
3. Paulina Królak Grappler Mińsk
4. Zosia Rykowska Gwardia Szczytno
5. Martyna Konkolewska Gwardia Szczytno
Dziewczynki 2002 -50 kg
1. Zuzanna Kania Katana Szczytno
2. Martyna Mróz Gwardia Szczytno
3. Ula Rembkowska Jujitsu Ruda
4. Agata Kosińska Gwardia Szczytno
Wszystkim serdecznie gratulujemy występów i sukcesów!