BIPBIP Archiwalny
menu

Halowy Turniej Piłki Nożnej - Gietrzwałd 2016

2016-02-16 13:20:07 (ost. akt: 2016-02-16 13:27:07)
turniej Gietrzwałd

turniej Gietrzwałd

W dniu 13.02.2016 r. w Gietrzwałdzie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej, w którym rywalizowały dzieci z rocznika 2006 i młodsi. W rozgrywkach wzięło udział 12 zespołów z Olsztyna, Stawigudy, Gietrzwałdu, Kozłowa (za Nidzicą). Gminę Szczytno w turnieju reprezentowały dwa zespoły dzieci zamieszkałych w Olszynach, Rudce, Leśnym Dworze i Korpelach. Dla naszych uczniów było to wielkie przeżycie, niektórzy z nich po raz pierwszy w życiu uczestniczyli w turnieju piłkarskim i na zawodach sportowych
Jeden z zespołów, składający się głównie z nowicjuszy, którzy przyjechali po sportowe i boiskowe doświadczenia zajął 12 miejsce.
Drugi zaś zespół pod nazwą „Gmina Szczytno” uplasował się na 3 miejscu w klasyfikacji końcowej całego turnieju.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Kinga Sosnowska z Rudki, a najlepszym zawodnikiem Jakub Pop z Olszyn. Byli oni bezkonkurencyjni w umiejętnościach i zaangażowaniu w grę dla każdego zawodnika biorącego udział w rywalizacji.
Podsumowując turniej można stwierdzić, że był to bardzo udany udział naszych dzieci w zawodach piłkarskich i kolejne jakże bardzo ważne doświadczenie dla nich samych.
Halowy Turniej Piłki Nożnej okazał się również wspólną dobrą zabawą rekreacyjno-sportową połączoną z przepyszną pizzą, i sprawił, że dzieci tego dnia integrowały i bawiły się wspaniale.
Pomoc w zorganizowaniu i opiece nad naszymi zawodnikami i zawodniczkami zapewnił Gminny Klub Sportowy Szczytno, wspierany przez kilka mam.
Wszystkim serdecznie dziękujemy!