BIP
menu

V Turniej Tenisa Par Mieszanych

2021-07-28 07:50:50 (ost. akt: 2021-07-28 08:21:21)

W dniach 19-25 lipca 2021 r. na kortach w Nowym Gizewie, rozegrany został V Turniej Tenisa Par Mieszanych o Puchar Wójta Gminy Szczytno. Do rywalizacji przystąpiło 12 par, podzielonych na 4 grupy, gdzie grano w systemie „każdy z każdym”. W tym roku diametralnie zmieniła się czwórka najlepszych par. Ostatecznie po zaciętych meczach zwyciężyli Mariusz Daszewski grający w parze z 11-letnia córką Amelią Daszewską, którzy w finale pokonali parę z Warszawy – Bożenę i Wojciecha Gęsina w stosunku 6:2, 6:3. Trzecie miejsce ex aequo zajęli : Anna i Janusz Bil oraz Aneta Gudzbeler i Andrzeja Folga. Cieszy duża liczba rywalizujących par oraz dobra atmosfera wśród uczestników, którym nie przeszkodziła upalna pogoda, która utrzymywała się przez cały okres trwania rozgrywek. Trzymamy kciuki za najmłodszą zwyciężczynię Turnieju, aby nadal robiła takie postępy w swojej grze w tenisa i w kolejnych turniejach broniła zdobytego tytułu. Na zakończenie zawodów w imieniu Wójta Gminy Szczytno Pana Sławomira Wojciechowskiego nagrody, puchary oraz medale dla uczestników zawodów wręczył Pan Mariusz Drężek – Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu w Urzędzie Gminy Szczytno.