BIP
menu

Szkolenie "Specyfika obrotu towarowego państw Unii Celnej"

2016-01-29 09:18:44 (ost. akt: 2016-01-29 09:26:04)
szkolenie logo

szkolenie logo

Szanowni Przedsiębiorcy!


W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Izby Celnej w Olsztynie serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Specyfika obrotu towarowego państw Unii Celnej we współpracy międzynarodowej”.
Szkolenie będzie miało miejsce w dniu 18 luty 2016 roku, w godzinach: 9:30 – 15:00 w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91a.
Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców z regionu Warmii i Mazur, którzy prowadzą wymianę towarową w ramach Unii Celnej lub zamierzają rozpocząć współpracę z krajami Unii Celnej. To spotkanie to również świetna okazja, aby zapoznać się z nowymi regulacjami w świetle zmiany Wspólnotowych Przepisów Celnych, wchodzących w życiu niebawem.
Szkolenie poprowadzi Pan kom. Bogumił Wadas – doświadczony pracownik służby celnej, wieloletni współpracownik z biznesem w zakresie obsługi celnej.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny – warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionych i własnoręcznie podpisanych formularzy zgłoszeniowych na adres mailowy: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl lub een@wmarr.olsztyn.pl lub faksem na nr: 89 521 12 60.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy do dnia 15 lutego 2016 roku.

Formularz zgłoszeniowy oraz program szkolenia znajdują się w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy!


Pobierz Program Szkolenia
Pobierz Formularz zgłoszeniowy