BIP
menu

Uroczyste otwarcie nowo powstałego zamiejscowego oddziału przedszkolnego w Kamionku

2017-09-12 13:19:55 (ost. akt: 2017-09-12 13:26:56)
Uroczyste otwarcie nowo powstałego zamiejscowego oddziału przedszkolnego w Kamionku

Uroczyste otwarcie nowo powstałego zamiejscowego oddziału przedszkolnego w Kamionku

Autor: Monika DąbkowskaW dniu 7 września br. odbyło się uroczyste otwarcie nowo powstałego zamiejscowego oddziału przedszkolnego w Kamionku, będącego w strukturze Gminnego Przedszkola „Jasia i Małgosi” w Lipowcu, do którego będą uczęszczać najmłodsi mieszkańcy.
W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy - Pan Sławomir Wojciechowski, Zastępca Wójta Gminy - Pani Ewa Zawrotna, Przewodniczący Rady Gminy - Pan Zbigniew Woźniak, Radny Gminy - Pan Henryk Ulatowski. Obecni byli również nauczyciele, rodzice i dzieci uczęszczające do przedszkola.
Wszystkich zgromadzonych gości powitała dyrektor placówki – Pani Jolanta Ludwiczak. Po oficjalnych przemowach dokonano przecięcia wstęgi.

Rodzice, dzieci i pracownicy przedszkola są bardzo zadowoleni że mają nowy oddział przedszkolny, który powstał po adaptacji pomieszczeń po byłej kotłowni olejowej w Kamionku. Zaproszeni rodzice dziękowali Panu Wójtowi za stworzenie dla ich maluchów wysokiego standardu i jakości nauczania. Pracownicy z Panią dyrektor dziękowali za stworzenie nowych miejsc pracy jak również stworzenie możliwość przyjęcia większej ilości dzieci do przedszkola.
Z ogromną radością dzieci (21 osobowa grupa kropeczek) weszły do nowego przedszkola, ciesząc się że mają tak pięknie i nowocześnie urządzone miejsce do zabaw i nauki. Dzieci wystąpiły z pięknie przygotowanym programem artystycznym.

Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu radosnych chwil wypełnionych zabawą i nauką oraz wspaniałych przyjaźni zawartych w naszym nowym oddziale przedszkolnym.